اخبار > پوشش دهی پایل های بندر پتروشیمی پارس (عسلویه)  چاپ        ارسال به دوست

فراخوان انتخاب پیمانکارشماره 1/505/837

پوشش دهی پایل های بندر پتروشیمی پارس (عسلویه)

شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد صلاحیت جهت انجام امور مورد نیاز خود به شرح ذیل اقدام نماید. لذا بدینوسیله از کلیه شرکت های پیمانکاری معتبر دارای یکی از گواهینامه های ذکر شده دراین فراخوان جهت شرکت در این مناقصه دعوت به عمل می آید:
1) مناقصه گزار : شرکت ملی صنایع پتروشیمی
2) آدرس مناقصه گزار: تهران - خیابان شیخ بهائی شمالی - پلاک 144- ساختمان مرکزی پتروشیمی
3) موضوع پروژه : پوشش دهی پایل های بندر پتروشیمی پارس (عسلویه) به شرح مندرج در اسناد مناقصه
4) گواهینامه صلاحیت و زمینه تخصصی مورد نیاز: داشتن گواهینامه صلاحیت رتبه حداقل "سه" در یکی از رشته/تخصص های "نفت و گاز" و "آب با گرایش سازه های دریایی" و حداقل رتبه دو دررشته/تخصص "تاسیسات و تجهیزات" از سازمان برنامه و بودجه کشور الزامی است.
5) روش انتخاب پیمانکار: انتخاب پیمانکار پروژه به روش مناقصه عمومی دو مرحله ای می باشد.
6) ارزیابی کیفی و حداقل امتیاز قابل قبول: کلیه شرکت کنندگان در مناقصه پس از ارزیابی کیفی و در صورت کسب حداقل امتیاز لازم، مجاز به شرکت در مراحل بعدی فرآیند مناقصه می باشند:
 روش ارزیابی بصورت وزنی بر اساس امتیازات تعیین شده صورت خواهد پذیرفت.
 حداقل امتیاز مورد قبول در ارزیابی کیفی 65 می باشد.
7) مهلت و محل دریافت اسناد استعلام ارزیابی: متقاضیان می توانند از زمان درج آگهی نوبت اول در ساعات اداری لغایت پایان وقت اداری روز چهارشنبه به تاریخ 96/09/08 با مراجعه به آدرس مناقصه گزار- طبقه هشتم غربی - دفتر امور پیمانهای مدیریت طرحها - شماره تماس: 88620160 - 84993810 دورنگار:88059756 همراه با معرفی نامه و کارت شناسائی مراجعه نمایند.
اسناد مربوط به ارزیابی کیفی در تارنمای شرکت ملی صنایع پتروشیمی (WWW.NIPC.ir) نیز در دسترس و قابل بهره برداری می باشد. در صورت دریافت اسناد از طریق این سایت لازم است مراتب آمادگی خود را بطور کتبی به کارفرما (رئیس امور قراردادها وپیمانهای مدیریت طرحها) اعلام شود.
8) مهلت و محل تحویل اسناد: مهلت تحویل اسناد ارزیابی کیفی تا پایان وقت اداری روز چهار شنبه 1396/09/22 به آدرس مناقصه گزار - طبقه یازدهم شرقی - دفتر "کمیسیون مناقصات" می باشد.

روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی

 دانلود فايل : ارزیابی_کیفی_پوشش_دهی_پایلها.pdf ( 3288KB )


١٥:٠٠ - دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٦٣٥    /    تعداد نمایش : ١٤٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج