اخبار > آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله‏ ای  چاپ        ارسال به دوست

آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله‏ ای

 

آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله ‏ای (کد فراخوان 3/147/494)

شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد صلاحیت جهت انجام امور مورد نیاز به شرح ذیل اقدام نماید. لذا بدینوسیله از کلیه شرکت‏های معتبر دارای گواهینامه ‏های ذکر شده در این فراخوان جهت شرکت در این فرآیند دعوت به عمل می‏آید.

1-   مناقصه ‏گزار: شرکت ملی صنایع پتروشیمی.

2-  آدرس مناقصه‏ گزار: تهران- خیابان شیخ بهائی شمالی- پلاک 144- ساختمان مرکزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی

3-  موضوع: انتخاب پیمانکار "ارائه خدمات راهبری، تعمیر و نگهداشت تأسیسات و ایمنی و آتش‏نشانی ساختمان مرکزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی"

4-  گواهینامه صلاحیت و زمینه تخصصی مورد نیاز: متقاضیان می‏بایست جهت شرکت در مناقصه دارای گواهی صلاحیت معتبر در زمینه امور بهره برداری و تأسیسات (یا مشابه آن) و گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باشند.

5-   روش انتخاب پیمانکار: انتخاب پیمانکار به روش مناقصه عمومی یک مرحله ‏ای همراه با ارزیابی کیفی می‏باشد.

6-  امتیاز ارزیابی کیفی و حداقل امتیاز قابل قبول: کلیه شرکت‏ کنندگان در مناقصه پس از ارزیابی کیفی و در صورت کسب حداقل امتیاز لازم ، مجاز به شرکت در مراحل بعدی فرآیند مناقصه می‏باشند.

-        روش ارزیابی به صورت وزنی براساس امتیازات تعیین شده صورت خواهد پذیرفت.

-        حداقل امتیاز مورد قبول در ارزیابی کیفی 60 می‏باشد.

7-  تاریخ، مهلت و نشانی محل دریافت اسناد: از تاریخ انتشار آگهی نوبت اول لغایت پایان وقت اداری 96/10/25 ارائه معرفی‏نامه و کارت شناسایی معتبر در مهلت مقرر با مراجعه به آدرس مناقصه گزار طبقه چهارم- بال غربی- دفتر اداره کل خدمات اداری و اجتماعی تلفن: 88059825-84993460 و شماره دورنگار: 88069904 .

8-  نحوه دریافت اسناد: متقاضیان می‏توانند با مراجعه حضوری به اداره کل خدمات اداری و اجتماعی مناقصه ‏گزار به آدرس فوق و ارائه معرفی‏ نامه کتبی اسناد ارزیابی را دریافت نمایند. ضمناً اسناد مربوط به ارزیابی کیفی در تارنمای شرکت ملی صنایع پتروشیمی به آدرس www.nipc.ir در دسترس و قابل دریافت می‏باشد. در صورت دریافت اسناد از طریق تارنما لازم است مراتب آمادگی خود را جهت شرکت در فرآیند به طور کتبی به اداره کل خدمات اداری و اجتماعی مناقصه‏ گزار اعلام فرمایید.

9-  تاریخ، مهلت و نشانی محل تحویل اسناد: اسناد ارزیابی کیفی می‏بایست تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ  96/11/9 به آدرس مناقصه ‏گزار - طبقه یازدهم شرقی- دفتر کمیسیون مناقصات/ معاملات تحویل گردد.

در ضمن این آگهی در پایگاه ملی اطلاع ‏رسانی مناقصات (http://iets.mporg.ir) با کد فراخوان قابل رویت و دریافت می‏باشد.

 

روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی

 دانلود فايل : Binder1.pdf ( 3135KB )


١٣:٣٤ - چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٩٤٧    /    تعداد نمایش : ١٢٠٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج