اخبار > آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله ای (کد فراخوان 3/179/632 )  چاپ        ارسال به دوست

آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی

آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله ای (کد فراخوان 3/179/632 )

شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد صلاحیت جهت انجام امور مورد نیاز به شرح ذیل اقدام نماید. لذا بدینوسیله از کلیه شرکتهای معتبر دارای گواهینامه های ذکر شده در این فراخوان جهت شرکت در این مناقصه دعوت بعمل می آید.
1- مناقصه گزار: شرکت ملی صنایع پتروشیمی
2- آدرس مناقصه گزار: تهران- خیابان شیخ بهائی شمالی- پلاک 144- ساختمان مرکزی پتروشیمی
3- موضوع : انتخاب پیمانکار خدمات اپراتوری ، تکنسین تلفن و خدمات دفتری ساختمان مرکزی پتروشیمی ( شیخ بهائی)
4- گواهینامه صلاحیت و زمینه تخصصی مورد نیاز: متقاضیان می بایست جهت شرکت در مناقصه دارای گواهی صلاحیت معتبر در زمینه خدمات عمومی (یا مشابه آن) و گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باشند.
5- روش انتخاب پیمانکار : انتخاب پیمانکار به روش مناقصه عمومی یک مرحله ای همراه با ارزیابی کیفی می باشد.
6- امتیاز ارزیابی کیفی و حداقل امتیاز قابل قبول: کلیه شرکت کنندگان در مناقصه پس از ارزیابی کیفی و در صورت کسب حداقل امتیاز لازم ، مجاز به شرکت در مراحل بعدی فرآیند مناقصه می باشند.
- روش ارزیابی به صورت وزنی براساس امتیازات تعیین شده صورت خواهد پذیرفت.
- حداقل امتیاز مورد قبول در ارزیابی کیفی 65 می باشد.
7- تاریخ، مهلت و نشانی محل دریافت اسناد: از تاریخ انتشار آگهی نوبت اول لغایت پایان وقت اداری 97/8/22 با ارائه معرفی‏ نامه و کارت شناسایی معتبر در مهلت مقرر با مراجعه به آدرس مناقصه‏ گزار طبقه چهارم- بال غربی- دفتر اداره کل خدمات اداری و اجتماعی تلفن: 88059825-84993460 و شماره دورنگار: 88069904 .
8- نحوه دریافت اسناد: متقاضیان می‏ توانند با مراجعه حضوری به اداره کل خدمات اداری و اجتماعی مناقصه‏ گزار به آدرس فوق و ارائه معرفی‏ نامه کتبی اسناد ارزیابی را دریافت نمایند. اسناد مربوط به ارزیابی کیفی در تارنمای شرکت ملی صنایع پتروشیمی به آدرس www.nipc.ir نیز در دسترس و قابل دریافت می ‏باشد. در صورت دریافت اسناد از طریق تارنما لازم است مراتب آمادگی خود را جهت شرکت در فرآیند به طور کتبی به اداره کل خدمات اداری و اجتماعی مناقصه‏ گزار اعلام فرمایید.
9- تاریخ، مهلت و نشانی محل تحویل اسناد: اسناد ارزیابی کیفی می‏ بایست تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ97/9/6 به آدرس مناقصه‏ گزار - طبقه یازدهم شرقی- دفتر کمیسیون مناقصات/ معاملات تحویل گردد.
این آگهی در پایگاه ملی اطلاع ‏رسانی مناقصات (http://iets.mporg.ir) با کد فراخوان 3/179/632 قابل رویت و دریافت می ‏باشد.

          روابط عمومی
شرکت ملی صنایع پتروشیمیدانلود فايل : Binder1.pdf ( 13809KB )


٠٨:٤٤ - يکشنبه ١٣ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٥٣٥    /    تعداد نمایش : ٦٤٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج