پنج شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٣
منو اصلی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 17474
 بازدید امروز : 40
 کل بازدید : 71155
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.3125
معرفی دفتر تعریف صنایع پایین دستی اهداف فعالیت های جاری
توسعه قابل ملاحظه صنایع پتروشیمی ،در سالهای اخیر و رشد فزاینده ای که با راه اندازی پروژه های جدید پتروشیمی به لحاظ حجم و تنوع محصولات این صنایع حاصل می شود بستر مناسبی را برای توسعه صنایع تکمیلی به عنوان مصرف کنندگان محصولات پتروشیمی فراهم نموده است . توسعه فعالیت بخش خصوصی در حوزه پایین دستی و مرتبط با نفت و گاز و پتروشیمی و تعامل و ارتباط بهتر صنایع بالا دستی و پایین دستی پتروشیمی ضمن ایجاد ارزش افزوده بالاتر و اشتغال ،زمینه بهتری را برای رقابت تولیدات داخلی در بازارهای جهانی فراهم خواهد کرد از این رو در حمایت و پشتیبانی از سرمایه گذاری در این بخش مورد تاکید دولت ،مجلس و وزارت نفت و شرکت ملی صنایع پتروشیمی است . در این راستا دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی از اوایل سال 1381 با هدف حمایت ،پشتیبانی و هدایت سرمایه گذاری در این بخش در شرکت ملی صنایع پتروشیمی آغاز به فعالیت نموده است .
خبر روز

RSS Viewer روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی RSS Feed
  • مديرعامل پتروشيمي تبريز خواستار شد: تخفيف 15 درصدي قيمت خوراك مجتمع هاي خوراك مايع
    عليرضا صدري متولد سال 1327 است. فوق ليسانس شيمي از دانشگاه اسكس انگلستان دارد. اوايل انقلاب و پس از فارغ التحصيلي به ايران بازگشت و در دانشگاه تدريس كرد. از سال 1362 وارد صنعت نفت شد و 6 سال بعد به پتروشيمي تبريز پيوست. ابتدا مدير نصب و ساختمان بود، اما پس از بهره برداري از اين مجتمع به عنوان رئيس مجتمع منصوب شد.
  • پتروشيمي ايلام در يك نگاه
    اين سرزمين ايلام كه در دوران باستان بخش شمالي تمدن درخشان عيلام بوده است در مقاطع مختلف زماني ثروتمند و حتي تخت گاه تابستاني پادشاهان عيلام باستان بوده است و به طور پيوسته آثار اين تمدن در اين پهنه افتخار كشف مي شود.


شرکتهای خصوصی متولی
نظرسنجی
مطالب سایت چه میزان جهت آشنایی شما با اهداف و فعالیت های دفتر توسعه صنایع پایین دستی مفید میباشد ؟

زیاد
متوسط
کم

محصولات پتروشیمی

محصولات پتروشیمی
حاصل از نفت خام


برای دیدن اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید

محصولات پتروشیمی
حاصل از گاز طبیعی