مناقصه و مزایدهآگهی مزایده عمومی
آگهی مزایده عمومی شماره 3/219/420
شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به فروش شش دانگ هر یک از 11 دستگاه آپارتمان مسکونی با مشخصات ذیل و با وضع موجود از طریق مزایده عمومی به متقاضیان حقیقی و یا حقوقی اقدام نماید.
 ١٠:٢٣ - چهارشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آگهی تجدید ارزیابی کیفی مناقصه عمومی
آگهی تجدید ارزیابی کیفی مناقصه عمومی دو مرحله ‏ای (کد 3/220/050 )
شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد صلاحیت به منظور "تجهیز اسکله های 16 و 17 بندر پتروشیمی پارس در عسلویه به روش EPCC " و "تجهیز و تغییر کاربری اسکله های 1 الی 15 بندر پتروشیمی پارس در عسلویه به روش EPCC " اقدام نماید.
 ٠٩:١٦ - دوشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آگهی ارزیابی کیفی
آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله ای ( کد فراخوان 3/219/170 )
شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد صلاحیت جهت انجام امور مورد نیاز به شرح ذیل اقدام نماید.
 ٠٨:٣٨ - شنبه ١٨ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آگهی مناقصه عمومی
آگهی مناقصه عمومی (کد 3/216/441)
شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد صلاحیت جهت انجام پروژه " خرید و نصب foam bladder membrane bag سایت مخازن بندر پتروشیمی ماهشهر " اقدام نماید.
 ٠٩:١٨ - دوشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی
آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله‏ ای (کد فراخوان 3/208/948)
شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد صلاحیت جهت " تکمیل فازهای 1 و 2 و اجرای فاز 3 سیستم مخابرات و اسکادای خط لوله اتیلن غرب کشور به صورت EPCC " اقدام نماید.
 ١١:٠٦ - شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی
آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی دو مرحله ‏ای (کد 3/208/055)
شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد صلاحیت جهت انتخاب پیمانکار به منظور "تجهیز اسکله های 16 و 17 بندر پتروشیمی پارس در عسلویه به روش EPCC " و "تجهیز و تغییر کاربری اسکله های 1 الی 15 بندر پتروشیمی پارس در عسلویه به روش EPCC " اقدام نماید.
 ٠٨:٤٤ - چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان ارزیابی
سومین فراخوان ارزیابی صلاحیت مناقصه گران دستگاه مرکزی وزارت نفت
در راستای استفاده از توانمندی‌ها و حمایت حداکثری از سازندگان داخلی، ایجاد بانک اطلاعات منابع واحد، تسریع در تامین اقلام و تجهیزات مورد نیاز در فضای رقابتی و همچنین با توجه به درخواست‌های مکرر و گسترده شرکت‌های سازنده و فروشنده (اعم از شعبه شرکت اصلی خارجی، نماینده انحصاری، نماینده، انباردار و ...) از وزارت نفت در تهیه فهرست بلند دستگاه مرکزی و پیگیری ایشان از اقدامات بعمل آمده و براساس قانون برگزاری مناقصات به اطلاع می رساند :
 ١٠:٤٢ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آگهی اخذ استعلام
استعلام نگهداشت دیزل ژنراتور و آسانسورهای ساختمان شیخ بهایی
شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد جهت نگهداشت آسانسورها و دیزل ژنراتورهای مستقر در ساختمان مرکزی این شرکت واقع در خیابان شیخ بهائی اقدام به اخذ استعلام از شرکتهای توانمند را نماید.
 ١٥:٠٠ - دوشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان انتخاب مهندس مشاور
فراخوان انتخاب مهندس مشاور شماره 3/202/651
شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب مهندس مشاور فعال و واجد صلاحیت برای دریافت خدمات مورد نیاز خود به شرح ذیل با استفاده از روش کیفیت و قیمت (QCBS) اقدام نماید.
 ٠٩:١٧ - شنبه ١٨ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی
آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله ای (کد فراخوان 3/202/125)
شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد صلاحیت جهت انجام امور مورد نیاز به شرح ذیل اقدام نماید.
 ١١:٥٩ - شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 صفحه بعدی >>