اخبار > آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله‏ ای (کد 3/167/557)  چاپ        ارسال به دوست

آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی

آگهی ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله‏ ای (کد 3/167/557)

شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد صلاحیت جهت انجام " لايروبي اسکله‏ های P1 الی P7 بندر پتروشیمی ماهشهر " اقدام نماید. لذا بدینوسیله از کلیه شرکت‏های معتبر دارای صلاحیت ذکر شده در این فراخوان برای شرکت در این مناقصه دعوت بعمل می‏آید.
1) مناقصه‏ گزار: شرکت ملی صنایع پتروشیمی
2) آدرس مناقصه‏ گزار: تهران - خیابان شیخ بهائی شمالی - پلاک 144- ساختمان مرکزی پتروشیمی
3) موضوع و مشخصات موضوع مناقصه: انتخاب پیمانکار به منظور" لايروبي اسکله‏ های P1 الی P7 " بندر پتروشیمی ماهشهر واقع در استان خوزستان. عمق نهایی لایروبی قید شده در قرارداد و آبنگاری نهایی مبنای محاسبه و تایید دستگاه نظارت جهت تایید پایان کار می‏باشد. لایروبی اسکله ‏ها با استفاده از روش گراپ و تخلیه در بارج انجام می ‏گردد. پیمانکار موظف است رسوبات و لجن‏های لایروبی شده را مطابق نظر اداره حفاظت و ایمنی دریانوردی اداره کل بنادر و کشتیرانی بندرامام خمینی (ره) و در محل تعیین شده تخلیه نماید.
4) شرایط الزامی شرکت در مناقصه:ارائه حداقل یک نمونه کار مشابه انجام شده به همراه رضایت نامه از کارفرما در ارتباط با قراردادی که ارائه می گردد الزامی است. (کار مشابه به کاری گفته می شود که از نظر ماهیتی عملیات لایروبی باشد و حجم کاری آن حداقل 50 درصد حجم کاری این پیمان باشد.)
5) روش انتخاب پیمانکار: انتخاب پیمانکار به روش مناقصه عمومی یک مرحله ‏ای همراه با ارزیابی کیفی می‏ باشد.
6) روش ارزیابی کیفی و حداقل امتیاز قابل قبول:
 کلیه شرکت‏ کنندگان در مناقصه پس از ارزیابی کیفی، در صورت کسب حداقل امتیاز لازم، مجاز به شرکت در مراحل بعدی فرآیند مناقصه می‏ باشند.
 روش ارزیابی به صورت وزنی براساس امتیازات تعیین شده می‏ باشد.
 حداقل امتیاز مورد قبول در ارزیابی کیفی 60 می‏ باشد.
7) مهلت و نشانی محل دریافت اسناد ارزیابی: از تاریخ درج آگهی نوبت اول لغایت پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1397/6/10 با مراجعه به آدرس مناقصه گزار- طبقه نهم شرقی- دفتر امور مهندسی تولید شماره تماس: 84992482 - 88059741 دورنگار: 88601236 همراه با معرفی‏ نامه و کارت شناسائی معتبر.
8) نحوه ی دریافت اسناد:
 متقاضیان می‏توانند با مراجعه حضوری به اداره کل امور مهندسی تولید مناقصه‏ گزار به آدرس فوق و ارائه معرفی‏ نامه کتبی اسناد ارزیابی را دریافت نمایند. اسناد ارزیابی کیفی در تارنمای شرکت ملی صنایع پتروشیمی به آدرس www.nipc.ir نیز در دسترس و قابل دریافت می‏ باشد.
 در صورت دریافت اسناد از طریق تارنما لازم است مراتب آمادگی خود را جهت شرکت در فرآیند ارجاع کار بطور کتبی به اداره کل امور مهندسی تولید مناقصه‏ گزار اعلام نمایند در غیر این صورت مناقصه گزار مسئولیتی در ارائه اطلاعات بعدی و تغییر احتمالی در مواعد زمانی به متقاضی نخواهد داشت.
 این آگهی در پایگاه‏ های اطلاع‏رسانی مناقصات (iets.mporg.ir) با کد فراخوان قابل رؤیت و دریافت می‏ باشد.
9) تاریخ، مهلت و نشانی محل تحویل اسناد: مهلت تحویل اسناد ارزیابی کیفی تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1397/6/24 و به آدرس مناقصه گزار - طبقه یازدهم شرقی - دفتر "کمیسیون مناقصات/معاملات" می‏ باشد.


روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی

 دانلود فايل : Binder1.pdf ( 8900KB )


١١:٠٧ - شنبه ٣ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٠٠٥    /    تعداد نمایش : ٨١٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج